Танцювальні напрямки

Танці

Танці – один із найпростіших і найприємніших способів для людей підтримувати себе у формі. Танцювальне тренування можна вважати хорошим кардіотренуванням. Це одне з тих доступних задоволень, яке здатне розфарбувати монотонне життя, покращити здоров’я: фізичне та психоемоційне.

Що здатні нам дати танці:

  1. Покладеельно впливають на роботу серцевосудинної системи, знижує ризик виникнення захворювань. Покращують роботу серця. Як вид фізичних навантажень – ефективніше тренувань на велотренажёрі та біговій доріжці. Зміцнюють дихальну систему.
  2. Зсприяюзниженню ваги. Існує багато способів скинути зайву вагу, але танці допомагають це зробити під улюблену музику, а разом із тренуванням м’язів фігура набуває красивого підтягнутого вигляду.
  3. Рзвивають координацію рухів і зміцнюють вестибулярний апарат. Танці стимулюють цю здатність. Є чудовим способом покращити моторику — рухи, пов’язані з руками, пальцями, ногами та пальцями ніг, які не завжди є предметом уваги в інших вправах.
  4. Скульптуруванням’язів та постави. Танці тренують практично всі м’язи. Дають навантаження на м’язи спини, тому постава виправляється, а хребет вирівнюється, покращують ходу, зміцнюють суглоби. Роблять гнучкими та витривалими
  5. Підвищують працездатність та витривалість організму. Надають загартуючу та загальнозміцнюючу дію на організм, внаслідок чого знижується частота простудних захворювань.
  6. Покращуютьнастрій. Роблять щасливими: в процесі тренувань відчуваються лише позитивні емоції. Танці не лише сприяють виробленню ендорфінів, а й пригнічують кортизол — гормон, відповідальний за стрес.
  7. Уповільнюють старінняе і запобігають захворюванням «старості». Регулярні танці покращують мозкову діяльність, пам’ять, знижують ризик виникнення хвороби Альцгеймера Поліпшують когнітивні здібності. Танці допомагають розвинути кмітливість. Навіть заучування рухів – корисне тренування для мозку, яке стимулює його активність.

Танець – це вже величезна робота над собою. Підвищують самооцінку, допомагають стати впевненими. Танцювальні тренування стануть веселою та приємною альтернативою стомлюючим тренуванням у тренажерному залі.

Назад до списку